SELVİLİ PETROL LTD.ŞTİ. madeni yağ sektörüne 1983 yılında ERSEL TİCARET adı altında faaliyetine başlamıştır. Bu faaliyet 2002 yılı sonuna kadar devam etmiş ve daha sonra şirketleşmeden dolayı ismi SELVİLİ PETROL ve ENDÜSTRİYEL YAĞLAR SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ. olarak değişmiştir. Çeyrek asırlık bilgi,hizmet ve tecrübelerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetine endüstriyel alanda ve araç servis alanında gelişerek devam etmektedir.
Modern dünyada insanın en büyük yardımcısı olan makineler, en basit olanından en karmaşık yapıda ve teknolojide olanına kadar, yağ ve yağlayıcılar sayesinde hareket edebiliyorlar. Bugünkü uygarlık düzeyimizi borçlu olduğumuz endüstriyel ve zirai üretim araçları ile kara, deniz, hava ve uzay nakil araçları uygun yağların ve greslerin olmaması halinde çalışmazlar. Giyilen kumaşı dokuyan, yenilen gıdayı hazırlayan ve bugünün konforunu sağlayan karmaşık makineler ancak yağlama sayesinde çalışabilirler.

Doğru yağ seçiminin yanında bu yağı doğru firmadan almak da bir o kadar önemlidir.SELVİLİ PETROL sizin doğru yağları, doğru fiyatlarla seçebilmeniz için yardımcı olur. "Hizmette rekabet" sloganıyla yola çıkan firmamız, dünyanın en iyi yağlarını en iyi fiyatlarla ve zamanında adresinize teslim etmektedir.
 
Selvili Petrol Ürünleri ve Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. © 2011
Adres : Batur Sokak BSH Yolu Üzeri No: 39 Çerkezköy / Tekirdağ / Tel : (0282) 726 89 44 / Faks : (0282) 725 01 31 / E-mail : selvili@selvili.com.tr